Verwacht
4 september t/m 22 november 2026

Brabantse Nieuwe: Noor Boiten

Noor Boiten (1999) maakt mixed-media videoinstallaties waarin sculptuur, video, tekst, 3D-animatie en fotografie samenkomen. Noor onderzoekt hoe digitale cultuur invloed heeft op discussies over identiteit, gender en consumentengedrag. In veel van diens werk staat de relatie tussen mens en beeld centraal: hoe we kijken, wat we zien en hoe dat ons denken beïnvloedt.

Meerdere lagen

Noor is gefascineerd door de manier waarop mensen zich bewegen in zowel offline als online ruimtes. In diens werk speelt de verbinding tussen verschillende media een grote rol. Noor combineert beelden die passen bij digitale cultuur met een verhaal dat uit meerdere lagen bestaat. Zo wil die een persoonlijke, maar ook observerende omgeving maken, waarin bezoekers zelf mogen associëren en hun eigen achtergrond meenemen.

Houd deze pagina en onze socialmediakanalen goed in de gaten voor updates over de Brabantse Nieuwe in 2026. In de komende maanden maken we stap voor stap meer bekend. Over de kunstenaars, de tentoonstellingen en alles wat er te beleven valt. Je wilt dit niet missen.

Over de kunstenaar

Noor behaalde een bachelor Photography, Film and the Digital aan St. Joost Breda in 2023 en heeft een groot netwerk in Brabant.

Andere brabantse nieuwe